Search

Sėkminga EKJU e. prekyba supakuotais medienos gaminiais

Bendrovė EKJU, viena iš pirmaujančių Europoje medinių baldų gamintojų, 2020 m. pradėjo savo gaminių e. prekybą. Asortimentą sudaro pagrindinių grupių gaminiai, specialiai supakuojami prieš pristatant šalies teritorijoje. Dabar klientams gali būti pristatomas mišrus geriausiai perkamų gaminių krovinys. Kai tik šis krovinys atsiduria Jūsų sandėlyje, Jums nebereikia galvoti apie tranzitinį pakavimą, pristatymo galutiniam naudotojui procesas yra greitesnis, transportavimo laikas trumpesnis, o gaminių apsauga efektyvesnė.

EKJU misija yra kurti sodo baldus, kurie būtų pagaminti taip kruopščiai ir atsakingai, kad gaminys gyvuotų tiek laiko, kiek reikia naujam medžiui užaugti. Sodo baldai gaminami naudojant FSC sertifikuotą pušų ir sibirinių maumedžių, augančių Šiaurės Europos miškuose, medieną. Natūrali mediena yra aukštos kokybės ir tvirtesnė, jeigu medis augo daug metų, ir idealiai tinka sodo baldams dėl didelio tankio ir patvarumo. EKJU taip pat taiko medienos džiovinimo krosnyje ir apdorojimo slėgiu metodus, užtikrinančius, kad gaminys būtų apsaugotas ir tinkamas naudoti lauke.


E. prekybai taikomi tie patys standartai, kurie taikomi su mediena susijusiems darbams, be to, kruopščiai parenkami pakavimo komponentai kiekvienam transportuojamam gaminiui. E. prekybos būdu parduodami gaminiai supakuojami naudojant tvirtą kartoną ir apjuosiami, kad krovinys išliktų kompaktiškas transportuojant. Šie gaminiai tiekiami nesurinkti, su visomis instrukcijomis ir aiškiomis etiketėmis. Visuose gaminiuose yra pažymėtos gręžimo vietos ir pridedami tvirtinimo elementai, kad naudotojas galėtų pats surinkti gaminį.


7,3 hektaro teritoriją apimančioje EKJU gamykloje Latvijoje daug dėmesio skiriama kokybės kontrolei ir gaminamas platus asortimentas. EKJU gali pagrįstai didžiuotis eksportuojamais klasikinio dizaino mediniais sodo baldais, idealiai tinkančiais prekiauti JK rinkoje e. prekybos būdu.


Prasidėjus COVID-19 krizei ir išaugus pristatymo paslaugos populiarumui, EKJU teikia specialius pasiūlymus, taikomus tam tikriems gaminiams ir susijusius su sezonine paklausa, siekdama padėti platintojams ir mažmenininkams šiuo sunkiu metu. Tokių gaminių pavyzdžiai: stalo komplektas „Cesis“, paaukštinta 4 dalių augalų dėžė ir didelė gėlių dėžė „Valmiera“.


Turint didelę veiklos patirtį ir nuolat siekiant tiekti kokybiškus medinius baldus, e. prekyba kaip niekada anksčiau yra itin tinkamas prekybos sodo baldais būdas, nesvarbu, ar jos imtųsi patyrę pardavėjai, ar tokie klientai, kuriems reikia keisti savo paslaugų teikimo būdą atsiradus socialinės distancijos laikymosi reikalavimui.


0 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved