Search

Jungtinėje Karalystėje EKJU – kaip namie

Bendrovė EKJU, viena iš pagrindinių Europoje medinių baldų gamintojų ir platintojų, JK jaučiasi kaip namie. Čia bendrovė įsteigė įmonę „EKJU UK Ltd“, kurios tikslas – įgyvendinti strategiją, skirtą specialiai klientams britams aptarnauti JK ir už jos ribų. Dalies veiklos perkėlimas yra neatskiriamas nuo bendradarbiavimo logistikos srityje. Dėl nuolatinės strateginės bazės padidės pristatymų dažnis ir efektyvumas JK. Ši logistikos bazė suteiks galimybę tiekti pagrindinius sezoninius sodo baldus ir plėsti gaminių grupes labai geroje centrinėje JK vietoje.

„EKJU UK Ltd“ turės reikiamų išteklių ir galės nuolat gerinti klientų aptarnavimą ir skatinti EKJU asortimento plėtrą, atverdama naują perspektyvą. Naujasis EKJU padalinys išlaikys bendrovės tapatybę ir prekės ženklo koncepciją pagrindžiančias etines nuostatas, nes būtent tai sukūrė pagrindą mūsų, kaip patikimos ir besirūpinančios aplinka bendrovės, reputacijai.


Iš dalies EKJU misiją sudaro siekis išlaikyti aukštus gamybos standartus kruopščiai ir atsakingai kuriant sodo baldus. Sodo baldai gaminami naudojant FSC sertifikuotą pušų, eglių ir sibirinių maumedžių, augančių Šiaurės Europos miškuose, medieną. Natūrali mediena yra aukščiausios kokybės ir tvirtesnė dėl lėto medžių augimo. Ji idealiai tinka sodo baldams ir statiniams dėl didelio tankio ir patvarumo. EJKU siekia tiekti JK mažmenininkams patikimus gaminius, kurie gali suartinti šeimas ir draugus, paskatinti išeiti į sodus ir balkonus.


Kvalifikuota EKJU darbo jėga ir išnaudojamos galimybės lemia tai, kad gaminiai tarnaus tiek laiko, kiek jo reikia naujam medžiui užaugti miške. Bendrovė taip pat vykdo anglies dvideginio poveikio neutralizavimo politiką, siekdama užtikrinti, kad gamyba ir veikla nedarytų neigiamo poveikio aplinkai. EKJU labai brangina gamtą ir naudoja miško išteklius tam, kad kiekvienas medis, kuris virto baldu, suteiktų džiugių akimirkų lauke, o gamybos procesas būtų tvarus aplinkos atžvilgiu.


2020-ieji bendrovei EKJU yra naujų pasiekimų, pranokstančių lūkesčius, metai. Laikotarpiu, kai daugelis sustabdė gamybą, EKJU Latvijoje, atvirkščiai, turėjo kaip niekada daug darbo ir sugebėjo jį atlikti laikydamasi socialinės distancijos reikalavimo. Šis veiklos pagreitis lėmė sprendimą kuo greičiau suformuoti „EKJU UK Ltd“ padalinį ir logistikos tinklą išplėsti nuo Latvijos iki JK. Laukiamas rezultatas: pakankamai atsargų JK sandėliuose, gaminių pristatymas per trumpesnį laiką, galimybė reklamuoti EKJU prekės ženklą JK.


„EKJU UK Ltd“ direktorė Laura Galzone sako: „Džiaugiamės pažanga, padaryta 2020 m., ypač JK padalinio įkūrimu. Šis žingsnis yra itin svarbus įtvirtinant sėkmės teikiamą pranašumą. Galima neabejoti, kad bendrovė EKJU taps populiaria JK kokybiškų medinių sodo baldų tiekėja. Už aukštų EKJU gaminių standartų slypi nuolatinės investicijos į anglies dvideginio poveikio neutralizavimo politiką, apimančios tiekimo grandinę, ir nuostabių medžių priežiūra mūsų miškuose. Atlikę rinkos tyrimus, padarėme išvadą, jog JK vartotojams, kaip ir mums, labai rūpi, kad būtų saugoma aplinka. Todėl JK pristatome daugiau savo gaminių, siekdami, kad britai taptų nuolatiniais EKJU prekės ženklu pažymėtų gaminių pirkėjais. Mus džiugina perspektyva kurti partnerystės ryšius JK ir bendras darbas siekiant pasinaudoti JK rinkos teikiamomis galimybėmis.


COVID-19 krizės laikotarpiu smarkiai sumažėjus išmetamųjų teršalų kiekiui pasaulyje, dar labiau padidėjo aplinkosauginis sąmoningumas visose srityse, kur įmanoma, siekiant ir toliau mažinti žalą planetai. Dabar, kai EKJU pateko į JK rinką, mažmenininkai, kuriems nesvetimas tvarumo siekis, gali puikiai bendradarbiauti su EKJU, formuodami geriausią tvarių medinių baldų asortimentą, kad ir toliau mažėtų pasaulinė tarša.“

0 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved