Search

Huvi EKJU uute toodete vastu kasvab

Updated: Dec 5, 2020

EKJU Ltd., mis on üks Euroopa suurimaid puidust aiamööbli tootjaid, jätkab tõusu ka 2021. aastal, sest huvi mitme uue toote vastu kasvab.

Väga hea maine

EKJU on tuntud kvaliteetse aiamööbli poolest ning on tegutsenud Suurbritannia turul juba aastaid. Juba esimestest toodetest alates on EKJU püüelnud jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi poole. Tooted on valmistatud FSC sertifikaadiga männist ja kuusest, mis kasvavad Põhja-Euroopa metsades. See elus puit on kvaliteetne ning tänu aeglasele kasvule tugevam, sobides tänu oma tihedusele ja vastupidavusele ideaalselt aiamööbli valmistamiseks.


EKJU jälgib Euroopa suundumusi ning pakub valikut (täpsemalt 26) uusi aiamööbli tooteid ja tarvikuid Suurbritannia tarbija maitsele. Valikus on piknikukomplektid, laua- ja pingikomplektid, aiapingid ja -toolid ning imelised taimede isekasvatamiseks sobivad tooted, kõrged peenrakastid ja taimealused.


Uued mööblikomplektid

Põhitoodete kategooriaid on oluliselt täiustatud. Aialaudade valikusse on lisandunud kaks uut aialaua komplekti. Aiakomplekt Light on vastupidav baastoode, käärjalgadega aiakomplekt on kompaktne lahendus aja veetmiseks vabas õhus – see on tugev ja ning loob tänu seljatugedele lisamugavust. Pruun süvaimmutus sobib nii traditsioonilisse kui ka moodsasse aeda.


EKJU uuendusmeelsusele kohaselt on valikusse lisandunud uus kokkupandav piknikupingi ja laua komplekt, mis säästab ruumi ja sobib eelkõige väiksematesse aedadesse, mis on viimasel ajal levima hakanud, eriti uusehitistes. Komplekt on saadaval surveimmutatud rohelises ja pruunis toonis ning selle kaks pinki saab kokku panna ja laua peal hoiustada.

Moodsamatest pinkidest sobib uus Cubic ideaalselt moodsasse ja minimalistlikku aiaruumi. Selles sarjas on aiatool ja kolmekohaline aiapink, mis on saadaval surveimmutatud rohelises ja pruunis toonis. Cubicu sari sobib ideaalselt eraldi aiaistmeteks või kombineerimiseks koos aialauaga, mille ääres aega veeta.


Uued isekasvatuse tooted

Isekasvatuse tootekategooria üha täiustub ning nüüd on selles veel rohkem taimealuseid ja tarvikuid. Stiilsele Valmiera taimealusele on lisatud vertikaalne ja kitsas variant, mis pakub tõhusaid ruumikasutusvõimalusi väiksematesse aedadesse. Selles valikus on pruun, hall ja must viimistlus ning see sobib ideaalselt värviliste taimede ja lillede eksponeerimiseks.


Uued kuusnurksed kõrged taimealused on traditsioonilise kujundusega ning pakuvad sobiva suurusega ala taimede mugavaks kasvatamiseks, ilma et selleks peaks kummarduma. Kollektsioonis on kolm kõrgust ja kaks surveimmutust – roheline ja pruun, mis kaitsevad toodet mädanemise ja hallituse eest.


Eri suurusega aedadega arvestamiseks lisab kolmnurkne kõrge peenrakast tootevalikusse uue mõõtme, võimaldades aia tühje ja kasutuna seisvaid nurki maksimaalselt ära kasutada. Kuid sellega tootevalik ei piirdu, sest nüüd on lisandunud kuus uut kõrget peenrakasti, nende hulgas horisontaalse ülaservaga köögiviljapeenrakast, mis on 1 × 1 m suuruse tugeva konstruktsiooni ja turvalise servaviimistlusega.


EKJU UK Ltd. müügijuht Jurgis Dzerve selgitas: „Püüame teha tootevalikus igal aastal lõppkasutajast lähtuvaid täiustusi ning seegi aasta pole teistsugune. Oleme olnud keskendunud pakkumise laiendamisele ning põhiliste tootekategooriate parandamisele. Jääme klientide jaoks mitmekülgseks pakkujaks, kuid usume proaktiivsusesse ning aiamööbli spetsialistidena tahame, et kõige populaarsemad lahendused oleksid alati olemas, sest see teeb meie toodete müümise klientide jaoks lihtsaks. 2021. aasta tootevalikus on nii klassikalisi kui ka tänapäevaseid tooteid ning nüüd saab veel rohkem tooteid terve pere koos kasutada.“


Uus kataloog 2021

EKJU olemasolevatele klassikalistele toodetele lisandub 2021. aastal 26 uudistoodet, näiteks seljatugedega ümmargune laud, puhketool ja lauakomplekt Cesis. Enamik EKJU toodetest on saadaval kolmes viimistluses – surveimmutatud roheline, surveimmutatud pruun ja kastevärvitud hall.

3 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved