Search

EKJU tagad arī Lielbritānijā

Eiropā labi pazīstamais koka dārza mēbeļu izplatītājs un ražotājs EKJU ir iekārtojis sev otrās mājas Lielbritānijā, nodibinot uzņēmumu EKJU UK Ltd, kas ļaus īstenot EKJU stratēģiju Lielbritānijā un apkalpot klientus Apvienotajā Karalistē un ārpus tās. Līdz ar šo notikumu ir noslēgta arī svarīga loģistikas sadarbība, kas nodrošinās regulārākas un efektīvākas piegādes Lielbritānijā, pateicoties pastāvīgai stratēģiskajai bāzei. Šis izplatīšanas centrs ļaus nodrošināt sezonas dārza mēbeļu krājumus un paplašināt jūsu produktu līnijas ērtā atrašanās vietā Lielbritānijas vidienē.

EKJU UK Ltd būs speciālisti, kas nepārtraukti pilnveidos klientu apkalpošanu un iepazīstinās jaunos klientus ar EKJU pilnu produktu klāstu. EKJU jaunajai struktūrvienībai būs jau esošā uzņēmuma identitāte un zīmols, kas jau ir iekarojis stabilitātes, uzticamības un rūpēšanās par apkārtējo vidi reputāciju.

Daļa EKJU misijas ir nodrošināt augstus produkcijas standartus un radīt dārza mēbeles ar rūpību un uzmanību. Uzņēmuma produkti tiek izgatavoti no FSC priedes, egles un Sibīrijas lapegles koksnes no Ziemeļeiropas mežiem. Pateicoties lēnajai augšanai, šim dzīvajam kokam ir augsta kvalitāte un izturība un tā augstā blīvuma un izturības dēļ tas ir lieliski piemērots dārza produktiem. EKJU mērķis ir piedāvāt mazumtirgotājiem Lielbritānijā uzticamus produktus, pie kuriem uz balkona vai dārzā laiku kopā pavada ģimenes locekļi un draugi.

EKJU prasmīgie darbinieki un resursi nodrošina, ka produkti kalpo vismaz tikpat ilgi, cik mežā aug jauns koks. Uzņēmums ir arī ieviesis oglekļa neitralitātes politiku, lai nodrošinātu, ka ražošana un uzņēmējdarbība nerada nelabvēlīgu ietekmi uz apkārtējo vidi. EKJU no sirds novērtē dabu un, izmantojot meža dabiskos resursus, tiecas, lai katra mēbele radītu neaizmirstamus mirkļus ārā, rūpējoties par procesa ilgtspējību videi.

2020. gadā EKJU nemitējās gūt panākumus, pārspējot cerības. Šajā laikposmā daudzi uzņēmumi apturēja ražošanu, taču EKJU rūpnīca Latvijā darbojas tik rosīgi kā nekad, ievērojot sociālo distancēšanos. Šī procesa rezultātā tika pieņemts lēmums turpināt EKJU UK Ltd izveidi un izvērst loģistikas tīklu no Latvijas līdz Lielbritānijai. Tas nozīmēs pastāvīgu krājumu pieejamību Lielbritānijā, īsāku piegādes laiku un īpaši Lielbritānijai paredzētu klientu apkalpošanas speciālistu, kurš popularizēs EKJU zīmolu.

0 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved