Search

EKJU paneb kokku Suurbritannia müügitiimi

Updated: Dec 5, 2020

Aiamööblile spetsialiseerunud EKJU astub hoogsal sammul 2021. aastasse, täiendades oluliselt oma Suurbritannia müügiosakonda. Juunis loodi ettevõte EKJU UK Ltd. ning nüüdseks on kokku pandud aiandusvaldkonnas kogenud müügimeeskond, mille ülesanne on suurendada müüki Suurbritannia turul. EKJU müügimeeskonna ülesamme on leida uusi müüjaid Suurbritannia aiakeskustes, müüa laia valikut kvaliteetset aiamööblit ja isekasvatustooteid.

Lätis asutatud EKJU on üks Euroopa suurimaid puidust aiamööbli tootjaid, kes on Suurbritannia turul tegutsenud juba aastaid. Ettevõtte tooted valmistatakse Põhja-Euroopa männist ja kuusest, mis sobib tänu oma tihedusele ja vastupidavusele ideaalselt aiamööbliks. Tuntumad tooted on tippkvaliteediga piknikulaud, mille taha mahub 4 kuni 8 inimest, puhketoolid ja erinevad lauakomplektid. Samuti on olemas lai valik taimealuseid, kõrgeid peenrakaste ning isekasvatustarvikuid.


EKJU asutasid Egons, Klauss, Juris ja Uldis, kelle visioon oli luua aiamööbel, mis valmistatakse suure hoolega ja peab vastu sama kaua, kui kulub uue puu kasvamiseks. Alates 1992. aastast on ettevõte seda vaimu edendanud kogu tegevuses alates sellest, et puitu hangitakse üksnes FSC sertifikaadiga metsadest ning au sees hoitakse asutajate kõrgeid standardeid.


Suurbritannia uus müügitiim hõlmab Inglismaad, Šotimaad ja Põhja-Iirimaad ning koosneb müügiagentidest, kellel on aastatepikkune kogemus müügiga Suurbritannia aiakeskustele. See hõlmab nii müügiagentuure, kes on teinud koostööd valdkonna suurimate turustajatega, kui ka aianduspuidu müügispetsialiste. See muudab EKJU meeskonna tugevamaks ning nüüd on ettevõttel Suurbritannias pühendunud töötajad ja logistikavõrgustik, mis suudab varustada igasuguse suurusega jaemüüjaid aiakaupade valdkonnas.


Suurbritannia aianduskeskused võivad nüüd oodata kvaliteetset puittoodete valikut. Samuti leiavad nad endale tarnija, kes pöörab maksimaalset tähelepanu igale tootmisetapile, kasutades laiapõhjalisi teadmisi, tehnikaid ja uusimat tehnoloogiat, valmistades vastupidava disaini ja sileda viimistlusega tooteid.


Kohtumise kokkuleppimiseks EKJU müügiesindajaga vaadake kaasasolevat värvimärgistusega kaarti, kust leiate piirkondlikud kontaktandmed.

3 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved