Search

EKJU laiž klajā jaunu, apjomīgu katalogu

EKJU Ltd gatavojas 2021. gada dārza sezonai, laižot klajā pilnīgi jaunu katalogu ar visu piedāvāto klāstu. Eiropas koka dārza mēbeļu ražotājs un izplatītājs ir papildinājis jau tā plašo dārza mēbeļu un "audzē pats" produktu klāstu ar daudzām jaunām produktu sērijām. Katalogā ar nosaukumu "Paliekošs dabas komforts" ir apkopoti rūpīgi pārdomāti un kvalitatīvi produkti, kas ļaus Lielbritānijas ģimenēm 2021. gadā lieliski pavadīt laiku kopā svaigā gaisā.

Katalogs turpina EKJU misiju nodrošināt augstus produkcijas standartus un radīt dārza mēbeles ar rūpību un uzmanību, izmantojot kvalitatīvu koksni, kas ir iegūta no atbildīgi pārvaldītiem FSC sertificētiem mežiem. EKJU rūpīgi izvēlas Ziemeļeiropā audzētu koksni tās augstā blīvuma un ilgmūžības dēļ.

EKJU septiņus hektārus plašā ražošanas teritorija ļauj uzņēmumam bez problēmām piedāvāt pielāgotus dizainus un oriģinālas produktu idejas lielajiem klientiem. Tomēr vispievilcīgākais aspekts ir jaunajā katalogā redzamie EKJU piegādei gatavie produkti, kas ir izstrādāti, domājot par galapatērētāju. To, cik pārdomāts ir produktu klāsts, skaidri demonstrē bagātīgi ilustrētais jaunais katalogs ar esošo un jauno produktu fotoattēliem ikdienas vidē. Papildus ir pieejami arī produktu montāžas video, kas atvieglo un paātrina produktu montāžu klientiem.

2020. gadā EKJU nemitējās gūt panākumus, pārspējot cerības. Šajā laikposmā daudzi uzņēmumi apturēja ražošanu, taču EKJU rūpnīca Latvijā darbojas tik rosīgi kā nekad, ievērojot sociālo distancēšanos. Šī procesa rezultātā tika pieņemts lēmums turpināt EKJU UK Ltd izveidi un izvērst loģistikas tīklu no Latvijas līdz Lielbritānijai. Jaunais katalogs piedāvā klientu uzmanībai vēl vairāk labu ziņu ar vairāk nekā 20 jaunām produktu sērijām.

Ir papildinātas produktu pamatkategorijas. Klāsts ir papildināts ar diviem jauniem dārza galdu komplektiem. "Vieglais dārza komplekts" ir jauns, izdevīgs piedāvājums, savukārt "Dārza komplekts ar krustveida kājām" ir kompakts risinājums laika pavadīšanai svaigā gaisā. Citi kompaktie risinājumi: "Salokāms piknika galdiņš" ar atjautīgu salokāmu sola kāju dizainu un "Augstais galda un solu komplekts", kas ir fantastiska vieta kokteiļu baudīšanai kopā ar draugiem. Jaunā "Cubic" solu sērija ar mūsdienīgāku dizainu iederēsies modernā un minimālistiskā dārzā.

Plašu izvēli piedāvā "audzē pats" kategorija. Elegantā puķu kastu sērija "Valmiera" ir papildināta ar vertikālu un šauru variantu, kas ļauj efektīvāk izmantot vietu nelielā dārzā. Jaunajām sešstūru paaugstinātajām augu kastēm ir tradicionāls dizains un atbilstošs izmērs ērtai puķu un augu audzēšanai nenoliecoties. Pierādot, ka dārza lielumam nav jābūt ierobežojošam faktoram, klāstu paplašina "Trīsstūrveida paaugstinātā kaste", kas ļauj maksimāli izmantot novārtā atstāto vietu dārzā. Un tas vēl nav viss: paplašinātajā klāstā ir pieejami arī četri jauni paaugstināto augu kastu produkti.

EKJU UK Ltd direktore Laura Galzone saka: "Turpinām pilnveidot savu klāstu, domājot par galapatērētāju. Jaunais katalogs lieliski demonstrē mūsu specializētās zināšanas un kvalitatīvo dārza mēbeļu klāstu. Joprojām esam elastīgs piegādātājs saviem klientiem un piedāvājam vispieprasītākos risinājumus, lai mūsu klienti varētu viegli pārdot mūsu produktus. 2021. gada klāstā ir gan tradicionāla, gan moderna dizaina produkti un daudz produktu, kas iepriecinās visus ģimenes locekļus."

Jaunajā katalogā joprojām ir pieejami tādi populāri produkti kā "Apaļais galds ar atzveltnēm" un "Atpūtas krēsls" un tiem tāpat kā jaunajiem produktiem ir pieejami trīs apdares veidi: apstrāde ar spiedienu ‒ zaļā krās), apstrāde ar spiedienu ‒ brūnā krāsā ‒ un apstrāde, iemērcot pelēkā krāsā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par EKJU jauno 2021. gada produktu klāstu, spiediet šeit un aplūkojiet EKJU katalogu.

4 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved