Search

EKJU ja selle esindus Suurbritannias

Updated: Dec 5, 2020

EKJU, kes on Euroopa üks suuremaid puidust aiamööbli levitajaid ja tootjaid, on leidnud endale Suurbritannias teise kodu, kus tegutsetakse äriühinguna EKJU UK Ltd. See on olulise tähtsusega EKJU Suurbritannia suunalises strateegias ning briti ja kaugemalegi ulatuva kliendibaasi teenindamises. Siia lisandub väga hea logistikapartnerlus, mis suurendab tänu püsivale strateegilisele esindusele tarnesagedust ja efektiivsust Suurbritannias. Suurbritannia heas tsentraalses asukohas paiknev jaotuskeskus võimaldab hoida laos olulisemaid hooajakaupu ja isekasvatuse tooteid ning suurendada tootevalikut.

EKJU UK Ltd pühendunud meeskond soovib klienditeenindust pidevalt parandada ning tutvustada kogu EKJU tootevalikut uutele klientidele. EKJU uus haru hoiab au sees sama identiteeti ja brändipäritolu, millel põhineb meie hea maine ja usaldusväärsus, lisaks arvestatakse alati ka keskkonnaga.


EKJU missiooni üks osa on säilitada toodete kõrge tase ning valmistada aiamööblit hoolikuse ja tähelepanelikkusega. Tooted on valmistatud FSC sertifikaadiga männist, kuusest ja siberi lehisest, mis kasvavad Põhja-Euroopa metsades. See elus puit on väga kvaliteetne ning tänu aeglasele kasvule tugevam, sobides tänu oma tihedusele ja vastupidavusele ideaalselt aiatoodete valmistamiseks. EKJU soovib pakkuda Suurbritannia jaemüüjatele vastupidavaid tooteid, mis toovad pered Suurbritannia aedades ja rõdudel kokku.


EKJU oskustöötajad ja võimekus kindlustavad toodete vastupidavuse sama pika aja jooksul, kui kulub metsas uue puu kasvamiseks. Ettevõte rakendab ka süsinikuneutraalsuse põhimõtteid, jälgides, et ettevõtte tootmine ja tegevus ei avaldaks keskkonnale negatiivset mõju. EKJU hindab loodust ning kasutab loodusressursse eesmärgiga muuta iga mööbliese vahendiks, mis aitab luua mälestusi õues, hoides samal ajal protsessid keskkonna jaoks jätkusuutlikud.


2020. aastal on EKJU üha tugevamaks ja paremaks muutunud ning ootusi ületanud. See on olnud aeg, kus paljud ettevõtted on pidanud tootmise peatama, kuid EKJU tehases Lätis pole olnud kunagi kiiremaid aegu – sealjuures on järgitud sotsiaalse distantsi nõudeid. See hoog tõi kaasa otsuse asutada EKJU UK Ltd. ning parandada logistikavõrgustikku Lätist Suurbritanniasse. See tähendab, et Suurbritannias on olemas pidev laovaru, tarneajad lühenevad ning EKJU kaubamärgi edendamisega tegeleb kindel töötajaskond.


EKJU UK Ltd. direktor Laura Galzone ütles: „Meil on hea meel 2020. aastal tehtud edusammude üle ning eriti rõõmsad oleme Suurbritannia ettevõtte loomise üle. See samm on olulise tähtsusega meie edu saavutamises ning EKJU saamises eelistatud tarnijaks Suurbritannia kvaliteetse puidust aiamööbli turul. Pidev investeerimine süsinikuneutraalsusesse kogu tarneahela ulatuses ning meie metsades kasvavatest imelistest puudest hoolimine on EKJU tootestandardi alus. Suurbritannias tehtud turu-uuringute põhjal teame, et siinne klient hoolib väga keskkonnast nagu meiegi, mistõttu suuname Suurbritannia klientidele rohkem tooteid, et nende ja EKJU kaubamärgi vahel tekiks tihe side. Oleme põnevil uute partnersuhete loomise pärast Suurbritannias, sest see aitab meil koos partneritega leida siinsel turul uusi võimalusi.


Et COVID-19 on tuntavalt vähendanud üleilmset heitetaset, ennustatakse, et see kiirendab klientide suhtumise rohelisemaks muutumist ning planeedile tekitatava kahju vähendamist. Pärast kanna kinnitamist Suurbritannias saavad jätkusuutlikkuse eesmärke täita soovivad jaemüüjad EKJU-ga hõlpsalt koostööd teha ning töötada välja parima valiku jätkusuutlikku puitmööblit, mis avaldab ka edaspidi üleilmsele heitele positiivset mõju.

7 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved