Search

EKJU išleidžia išsamų naują katalogą

Bendrovė „EKJU Ltd“, ruošdamasi 2021 m. sodininkystės sezonui, išleidžia naują prekės ženklo katalogą, supažindinantį su pasiūla. EKJU, medinių sodo baldų gamintoja ir platintoja Europoje, pristato daug naujų gaminių grupių, kurios papildys platų sodo baldų asortimentą ir suteiks galimybę užsiauginti savo produktų. Kataloge „Patogūs ilgaamžiai natūralios medienos baldai“ pristatomas gerai apgalvotas, iš aukštos kokybės gaminių sudarytas bendrovės asortimentas, kviečiantis KJ šeimas būti lauke ir mėgautis savo sodu 2021 m.

Kataloge pabrėžiama EKJU misija: nuolat laikantis aukštų gamybos standartų, kurti sodo baldus, kurie yra kruopščiai ir atsakingai pagaminti iš FSC tvarumo standartą atitinkančios kokybiškos medienos. EKJU reikliai atsirenka tiekėjus, pristatančius iš Šiaurės Europos dideliu tankiu ir patvarumu pasižyminčią medieną.


EKJU turi 7,3 hektaro ploto gamybinę infrastruktūrą ir patirtį, leidžiančią siūlyti pagrindiniams klientams ištobulintą dizainą ir idėjas. Vis dėlto labiausiai patraukti dėmesį turėtų tai, kad EKJU turi didžiulį asortimentą gaminių, jau paruoštų išgabenti galutiniam naudotojui. Juos galima pamatyti naujajame kataloge. Kokios investicijos skiriamos gaminių asortimento plėtrai, atspindi senų ir naujų produktų nuotraukos, kurių naujajame leidinyje – daugybė. Taip pat siūlomi surinkimo vaizdo įrašai, kuriuos peržiūrėję baldų pirkėjai surinks gaminį lengvai ir greitai.


2020-ieji bendrovei EKJU yra naujų pasiekimų, pranokstančių lūkesčius, metai. Laikotarpiu, kai daugelis sustabdė gamybą, EKJU, atvirkščiai, Latvijoje turėjo daugybę darbo ir visą jį sugebėjo atlikti net laikydamasi socialinės distancijos reikalavimo. Šis veiklos įsibėgėjimo pagreitis lėmė sprendimą kuo greičiau suformuoti „EKJU UK Ltd“ padalinį ir logistikos tinklą išplėsti nuo Latvijos iki JK. Dabar, kai išleistas naujasis prekės ženklo katalogas, bus galima rinktis prekes iš daugiau nei 20 naujų grupių.


Pagrindinės kategorijos buvo papildytos. Į asortimentą įtraukti du sodo stalo komplektai. Lengvasis sodo komplektas yra ekonomiškas variantas, o stalo, kurio kojos sujungtos kryžma, komplektas – kompaktiškas įvairių progų susiėjimo lauke variantas. Kiti kompaktiškų baldų sprendimai: sulankstomasis iškylų stalas su atlenkiamosiomis suolų kojomis ir aukštas stalas su suolu, kuris vietą paverčia fantastiška, tinkama mėgautis kokteiliais su draugais. Šiuolaikiška kubo pavidalo suolo versija idealiai tinka pagal modernumo ir minimalizmo principus kuriamai sodo erdvei.


Augalų dėžių kategorijoje taip pat yra iš ko rinktis pageidaujamą prekę. Stilingų augalų dėžių „Valmiera“ asortimentas papildytas vertikalia siaura dėže, kad būtų geriau panaudojama erdvė mažame sode arba darže. Naujosios šešiakampės paaukštintos augalų dėžės yra tradicinio dizaino ir suteikia pakankamo dydžio auginimo plotą, prie jų nereikia žemai lenktis prižiūrint gėles ir augalus. Atsižvelgiant į tai, kad daržo ir sodo dydžiai keičiasi, buvo sukurta trikampė paaukštinta lysvė. Tai asortimento naujovė, suteikianti galimybę fantastiškai išnaudoti iki šiol apleistą kampelį. Ir tai dar ne visos asortimento naujienos – yra dar keturios naujų paaukštintų lysvių rūšys.


„EKJU UK Ltd“ direktorė Laura Galzone pažymi: „Mes ir toliau tobuliname asortimentą atsižvelgdami į galutinį naudotoją. Naujasis katalogas, kuriame pristatomas aukštos kokybės sodo baldų asortimentas, yra mūsų specialistų kompetencijos įrodymas. Esame universalūs tiekėjai savo klientams, bet ir toliau galvojame apie perkamiausius gaminius, kad mūsų klientai galėtų lengvai prekiauti, siūlydami tai, ką tiekiame. 2021 m. asortimentas sudarytas iš tradicinio ir modernaus stiliaus gaminių. Tai daugybė gaminių, paskatinsiančių šeimas leisti laiką kartu.“


Naujasis katalogas apima ir pagrindinius senesnius gaminius, kaip antai apskritas stalas ir suolai su atkalte, poilsio kėdė. Kaip ir naujausių gaminių, jų apdaila yra 3 rūšių: žalsva ir ruda slėgiu apdorota mediena, pilka giluminio medienos impregnavimo būdu apdorota mediena.


Norėdami gauti daugiau informacijos apie EKJU naująjį 2021 m. asortimentą , spustelėkite čia ir naršykite katalogą.

2 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved