Search

EKJU formuoja JK pardavimo grupę

Sodo baldų specialistų įmonė EKJU su dideliu užmoju ruošiasi 2021 m. sezonui, plėsdama pardavimą JK. Birželio mėnesį buvo įkurta bendrovė „EKJU UK Ltd“, o dabar formuojama pardavimo grupė, telkiant sodininkystės srityje dirbančius patyrusius specialistus, kad padėtų didinti pardavimą JK rinkoje. EKJU pardavimo grupei skiriama užduotis megzti verslo ryšius su naujais JK sodo centrų partneriais, kurie pardavinėtų gaminius iš plataus kokybiškų sodo baldų ir priemonių, leidžiančių auginti patiems, asortimento.

Latvijoje įsikūrusi bendrovė EKJU, viena didžiausių Europos medinių sodo baldų gamintojų ir eksportuotojų, savo gaminius į JK tiekia jau kelerius metus. Gaminiai gaminami iš FSC sertifikuotos pušų ir eglių, augančių Šiaurės Europoje, medienos, idealiai tinkančios sodo baldams dėl didelio tankio ir patvarumo. Asortimentą sudaro tokie gerai žinomi gaminiai kaip aukščiausios kokybės iškylos stalai, prie kurių gali susėti nuo 4 iki 8 žmonių, poilsio kėdės ir įvairūs stalo komplektai. Taip pat galima rinktis įvairiausių modelių augalų dėžes, paaukštintas lysves ir kitas leidžiančias auginti patiems priemones.


Egonas, Klausas, Juris ir Uldis yra EKJU įkūrėjai, įkūniję svajonę kurti sodo baldus, kurie būtų pagaminti taip kruopščiai ir atsakingai, kad gaminys gyvuotų tiek laiko, per kiek užauga naujas medis. Nuo 1992 m. savo etines nuostatas bendrovė taiko medienos pirkimų organizavimui. Mediena įsigyjama tik iš FSC sertifikuotų miškų, auginamų laikantis aukštų standartų.


Naujosios JK pardavimo grupės veikla apims Angliją, Škotiją ir Šiaurės Airiją. Joje dirbs specialistai – prekybos agentai, daug metų pardavinėjantys gaminius JK sodo centrams. Bus pasitelkiamos agentūros, kurios dirba stambiausiems šios srities platintojams, taip pat medienos ir sodo baldų prekybos specialistai. Tai pagerins EKJO grupės, jau dabar turinčios tam tikrų išteklių ir logistikos tinklą JK, galimybę tiekti gaminius bet kokio dydžio sodininkystės mažmenininkams.


JK sodo centrai dabar gali tikėtis, kad bus tiekiami įvairūs aukštos kokybės medžio gaminiai. Jie įgis tiekėją, kuris kiekviename gamybos etape dirba kruopščiai ir atsakingai, turi daug žinių, taiko įvairias technikas ir yra įdiegęs pažangiausias gamybos priemones, kad galėtų garantuoti tvirtą konstrukciją ir kruopščią apdailą.


Prieš kreipdamiesi konsultacijos į vietinį EKJU prekybos atstovą, žvilgtelėkite į pridedamą žemėlapį, kuriame spalvų kodai padės greičiau rasti kontaktinę informaciją.

3 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved