Search

EKJU andis välja uue mahuka kataloogi

Updated: Dec 5, 2020

Kataloog hoiab endiselt au sees EKJU põhimõtet järgida kõrgeid tootestandardeid ning valmistada aiamööblit hoolsuse ja tähelepanuga FSC sertifikaadiga jätkusuutlikust ja kvaliteetsest puidust. EKJU valib hoolikalt tarnijaid, kes pakuvad Põhja-Euroopas kasvavat puitu, sest selline puit on tihe ja vastupidav.


EKJU on omandanud piisavalt kogemusi, et valmistada oma 70 000 ruutmeetri suurusel tootmispinnal põhiklientidele kohandatud lahendusi ja tellimustooteid. Tõeliselt oluline eelis on aga EKJU soov hoida tarnevalmis suur valik tooteid lõppkliendile – neid tutvustatakse uues katalooEKJU Ltd. valmistub 2021. aasta aiahooajaks ja andis välja uhiuue kataloogi, millest võib leida kogu tootevaliku. Euroopa puidust aiamööbli tootja on lisanud juba niigi suurele aiamööbli valikule palju uusi tooteliine, mis võimaldavad laiendada ka teie tootevalikut. Kataloog „Looduslik mugavus, mis kestab kaua“ koondab läbimõeldud ja kvaliteetse tootevaliku, mis aitab Suurbritannia peresid õues kokku tuua ning 2021. aastal aias mõnusalt aega veeta.

Kataloog hoiab endiselt au sees EKJU põhimõtet järgida kõrgeid tootestandardeid ning valmistada aiamööblit hoolsuse ja tähelepanuga FSC sertifikaadiga jätkusuutlikust ja kvaliteetsest puidust. EKJU valib hoolikalt tarnijaid, kes pakuvad Põhja-Euroopas kasvavat puitu, sest selline puit on tihe ja vastupidav.


EKJU on omandanud piisavalt kogemusi, et valmistada oma 70 000 ruutmeetri suurusel tootmispinnal põhiklientidele kohandatud lahendusi ja tellimustooteid. Tõeliselt oluline eelis on aga EKJU soov hoida tarnevalmis suur valik tooteid lõppkliendile – neid tutvustatakse uues kataloogis. Investeerimine tootevalikusse on selgelt näha elustiilifotodelt, kus on kogu kataloogi ulatuses kujutatud nii olemasolevaid kui ka uusi tooteid. Sellele lisanduvad toodete kokkupaneku videod, mis aitavad klientidel tooteid lihtsalt ja kiiresti kokku panna.


2020. aastal on EKJU üha tugevamaks ja paremaks muutunud ning ootusi ületanud. See on olnud aeg, kus paljud ettevõtted on pidanud tootmise peatama, kuid EKJU tehases Lätis pole olnud kunagi kiiremaid aegu – sealjuures on järgitud sotsiaalse distantsi nõudeid. See hoog tõi kaasa otsuse asutada EKJU UK Ltd. ning parandada logistikavõrgustikku Lätist Suurbritanniasse. Uhiuues kataloogis saavad kliendid avastada üle 20 uue tootesarja.


Põhitoodete kategooriaid on täiustatud. Valikusse on lisandunud kaks uut aialaua komplekti. Aiakomplekt Light on uus soodsa hinnaga pakkumine, käärjalgadega komplekt on aga kompaktne lahendus õues aja veetmiseks. Kompaktsete toodete valikus on veel kokkupandav piknikulaud, millel on nutikas kokkupandavate jalgadega pingi lahendus ning kõrge laua ja pingi komplekt, mis sobib ideaalselt sõpradega kokteilide nautimiseks. Moodsamatest pinkidest sobib uus Cubic ideaalselt moodsasse ja minimalistlikku aiaruumi.


Kasvata Ise tootekategoorias on valikus rohkelt tooteid. Stiilsele Valmiera taimealusele on lisatud vertikaalne ja kitsas variant, mis pakub tõhusaid ruumikasutusvõimalusi väiksematesse aedadesse. Uued kuusnurksed kõrged taimealused on traditsioonilise kujundusega ning pakuvad sobiva suurusega ala taimede mugavaks kasvatamiseks, ilma et selleks peaks kummarduma. Eri suurusega aedadega arvestamiseks lisab kolmnurkne kõrge peenrakast tootevalikusse uue mõõtme, võimaldades aia tühje nurki maksimaalselt ära kasutada. Kuid sellega valik ei piirdu, sest saadaval on ka neli uut kõrget peenrakasti.


EKJU UK Ltd. direktor Laura Galzone selgitas: „Jätkame oma tootevaliku pidevat täiustamist lõppkasutaja vajadusi silmas pidades. Uus kataloog esitleb meie oskusteavet ning kvaliteetset aiamööblit. Jääme klientide jaoks mitmekülgseks tarnijaks, keskendudes müügihittide saadavusele, et klientidel oleks meie tooteid lihtne müüa. 2021. aasta tootevalikus on nii traditsioonilisi kui ka moodsaid tooteid ning paljusid saab terve pere koos kasutada.“


Uues kataloogis on ka praegused põhitooted, näiteks seljatugedega ümmargune laud ja puhketool, mis koos uute toodetega on saadaval kolme viimistlusega – surveimmutatud roheline, surveimmutatud pruun ja kastetöötlusega hall.


Lisateabe saamiseks EKJU uue, 2021. aasta tootevaliku kohta klõpsa siin ja vaata EKJU kataloogi ning lehitse tootevalikut.


3 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved