Search

E-müügi pakend tõi EKJU-le edu

Updated: Dec 5, 2020

Euroopa juhtivaid puitmööblitootjaid EKJU alustas 2020. aastat edukalt oma e-müügi pakendiga. Valikus on olulisemad tooteliinid, mis pakendatakse koju toimetamiseks sobivasse pakendisse. Kliendid saavad nüüd osta populaarsemaid tooteid ega pea pärast nende lattu saabumist muretsema pakendi pärast – see muudab kojuveo kiiremaks ja kaitseb tooteid paremini.


EKJU missioon on luua aiamööbel, mis valmistatakse suure hoolega ja peab vastu sama kaua, kui kulub uue puu kasvamiseks. Nende tooted on valmistatud FSC sertifikaadiga männist ja siberi lehisest, mis kasvavad Põhja-Euroopa metsades. See elus puit on kvaliteetne ning tänu aeglasele kasvule tugevam, sobides tänu oma tihedusele ja vastupidavusele ideaalselt aiamööbli valmistamiseks. EKJU kasutab ka ahjus kuivatamist ja surveimmutust, et tagada valmistoodete kaitse ja kasutussobivus väliskeskkonnas.


E-müügi sarjas kehtivad samad puidukäitluse standardid, millele lisanduvad hoolikalt valitud pakendikomponendid, mis kaitsevad transpordi ajal kõiki tooteid. E-müügi sari pakendatakse tugevasse pappi ja kinnitatakse nööridega, et toode püsiks transpordi ajal tihedalt koos. Selle sarja tooted tuuakse kohale lamedate mööblipakkidena, millega on kaasas täielik juhend ja selge märgistus. Kõigil toodetel on puuravad ja kinnitused, mis hõlbustavad ise kokkupanemist.


EKJU 70 000 ruutmeetri suuruses tehases Lätis rakendatavad kvaliteedijuhtimise meetmed ning sügav spetsialiseerumine tähendab, et EKJU suudab keskenduda klassikalise disainiga puidust aiamööbli ekspordile, mis sobib ideaalselt Suurbritannia õuemööbli e-müügi valdkonnale.


Seoses hiljutise COVID-19 kriisi ning nõudluse suurenemisega kojuveo järele on EKJU teinud eripakkumisi valitud hooajalistele toodetele, et kõik levitajad ja jaemüüjad saaksid praeguse keerulise aja üle elada. Pakkumises on muu hulgas lauakomplekt Cesis, neljaastmeline taimealus ning suur lillekast Valmiera.


Tänu varasemale edule ja pidevale soovile pakkuda kvaliteetset puitmööblit pole e-müügi sari olnud aiamööbli segmendis mitte kunagi varem asjakohasem, olgu tegu kogenud e-poodide või klientidega, kes on oma suunitlust seoses sotsiaalse distantseerumisega alles hiljuti muutnud.0 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved