Search

E-komercijas iepakojums nodrošina EKJU panākumus

EKJU, viens no Eiropas vadošajiem koka mēbeļu ražotājiem, ir sekmīgi uzsācis 2020. gadu ar e-komercijas produktu klāstu. Klāstu veido pamata produktu sērijas, kas ir īpaši iepakotas piegādei mājās. Tagad klienti var iegādāties salikto kravu ar populārākajiem produktiem un pēc novietošanas noliktavā nesatraukties par transportēšanas iepakojumu. Tas paātrina piegādi uz mājām, saīsina piegādes laiku un efektīvāk aizsargā produktus.

EKJU misija ir radīt dārza mēbeles ar rūpību un nepieciešamo uzmanību, lai tās kalpotu tikpat ilgu laiku, cik ir nepieciešams jauna koka izaugšanai. Uzņēmuma produkti tiek izgatavoti no FSC priedes un Sibīrijas lapegles koksnes no Ziemeļeiropas mežiem. Pateicoties lēnajai augšanai, šim dzīvajam kokam ir augsta kvalitāte un izturība un tā augstā blīvuma un izturības dēļ tas ir lieliski piemērots dārza mēbelēm. EKJU izmanto arī žāvēšanas kameras un apstrādi zem spiediena, lai gatavie izstrādājumi būtu pienācīgi aizsargāti un gatavi lietošanai ārpus telpām.

E-komercijas klāsts atbilst visiem koksnes pārvaldības procesam noteiktajiem standartiem un to papildina rūpīgi atlasīti iepakojuma komponenti, kas aizsargā katru atsevišķo produktu transportēšanas laikā. E-komercijas klāsta produkti ir iesaiņoti izturīgā kartonā ar spēcīgām saitēm, lai nodrošinātu produkta kompaktumu transportējot. Šī klāsta produktu grupas tiek piegādātas plakanā iepakojumā kopā ar visām nepieciešamajām instrukcijām un skaidri saprotamām etiķetēm. Visiem produktiem ir arī sagatavoti urbumi un stiprinājumi, kas ļauj veikt montāžu pašu rokām.

Rūpība un kvalitātes kontrole EKJU septiņus hektārus lielajā ražotnē Latvijā apvienojumā ar plašo klāstu padara EKJU par ekspertiem klasiska dizaina dārza mēbeļu eksporta jomā un lielisku piegādātāju Lielbritānijas e-komercijas āra mēbeļu tirgū.

Paaugstinoties pieprasījumam pēc piegādēm uz mājām Covid-19 krīzes iespaidā, EKJU piedāvā īpašas akcijas atsevišķiem sezonas produktiem, lai atbalstītu visus izplatītājus un mazumtirgotājus šajā sarežģītajā laikā. Produkcijas klāstā ir galda komplekts "Cēsis", četru līmeņu dārza augu kaste un lielā puķu kaste "Valmiera", kā arī daudzi citi produkti.

Pateicoties pārbaudītajai kvalitātei un nemainīgajām ambīcijām piedāvāt augstas kvalitātes dārza mēbeles, e-komercijas klāsts ir ļoti aktuāls risinājums dārzu nozarei kā pieredzējušiem e-komercijas tirgotājiem, tā arī klientiem, kuri tikai nesen ir pielāgojuši savu piedāvājumu patērētājiem saistībā ar sociālo distancēšanos.


0 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved