Search

Didėjantis susidomėjimas naujais EKJU gaminiais

Viena didžiausių Europoje medinių sodo baldų gamintojų „EKJU Ltd“ vykdys sparčią plėtrą ir 2021 m. sezono metu, nes auga susidomėjimas keliais naujais gaminiais.

Aukštos kokybės baldų gamintojos reputacija

Bendrovė EKJU yra žinoma dėl aukštos kokybės sodo baldų asortimento ir jau daugelį metų tiekia savo gaminius į JK. Nuo pat veiklos pradžios EKJU darbuotojai yra tiesiog apsėsti: siekia ypatingo tvarumo ir kokybės. Baldai gaminami naudojant FSC sertifikuotą pušų ir sibirinių maumedžių, augančių Šiaurės Europos miškuose, medieną. Natūrali mediena yra aukštos kokybės ir tvirtesnė, jeigu medis augo daug metų, ir idealiai tinka sodo baldams dėl didelio tankio ir patvarumo.


EKJU atsižvelgia į sodo baldų gamybai būdingas tendencijas, ryškėjančias visoje Europoje. Į asortimentą įtraukta naujų sodo baldų ir priedų, kurie neabejotinai patiks JK vartotojams. Iš viso yra 26 nauji gaminiai. Asortimentą sudaro iškylos komplektai, stalo ir suolų komplektai, sodo suolai ir kėdės, taip pat fantastiškos paaukštintos lysvės ir augalų dėžės, suteikiančios galimybę auginti produktus patiems.


Nauji baldų komplektai

Reikšmingai sustiprintos pagrindinės gaminių kategorijos. Į sodo stalo komplektų kategoriją įtraukti du nauji sodo stalo komplektai. Lengvasis sodo stalo komplektas yra patikimas naujas baldas, o stalo, kurio kojos sujungtos kryžma, komplektas yra kompaktiškas susėdimo lauke variantas – tvirtos konstrukcijos, su papildomai patogumo suteikiančia atkalte. Šie baldai yra rudos spalvos, jų mediena apdorojama slėgiu, o dizainas toks, kad tinka tiek tradicinėje, tiek šiuolaikiškoje aplinkoje.


Išlaikydama savo, kaip novatoriškus sprendimus siūlančios bendrovės, reputaciją, EKJU siūlo naują sulankstomųjų iškylų stalo ir suolų komplektą, neužimantį daug vietos, o tai labai svarbu, nes statant naujus pastatus lauke lieka vis mažiau erdvės. Šie baldai yra žalsvos ir rudos spalvų, jų mediena apdorota slėgiu, stalą suskleidžiant 2 suolų kojos užlenkiamos ir jie užkeliami ant stalo viršaus.

Šiuolaikiška kubo pavidalo suolo versija idealiai tinka pagal modernumo ir minimalizmo principus kuriamai sodo erdvei. Šiame asortimente taip pat siūloma sodo kėdė ir 3 vietų sodo suolas. Baldai gali būti žalsvos arba rudos spalvos, jų mediena apdorota slėgiu. Kubo pavidalo suolo versija idealiai tinka, kai reikia vieno sėdimojo sodo baldo prie sodo stalo, kad būtų galima atsisėsti lauke.


Nauji gaminiai, leidžiantys auginti patiems

Gaminių, leidžiančių auginti produktus patiems, kategorija taip pat plečiama. Dabar augalų dėžes ir jų priedus galima rinktis iš didesnio skaičiaus variantų. Stilingų augalų dėžių „Valmiera“ asortimentas papildytas vertikalia siaura dėže, kad būtų geriau išnaudojama erdvė mažame sode arba darže. Šių gaminių apdaila yra rudos, pilkos arba juodos spalvos, jie idealiai tinka spalvingų augalų ir gėlių kolekcijų grožiui atskleisti.


Naujosios šešiakampės paaukštintos augalų dėžės yra tradicinio dizaino ir suteikia pakankamo dydžio auginimo plotą, prie jų nereikia žemai lenktis prižiūrint gėles ir augalus. Komplektą sudaro 3 aukščių dėžės, kurios yra 2 spalvų – žalsvos arba rudos. Dėžių mediena apdorota slėgiu, kad būtų apsaugota nuo puvimo ir dūlėjimo.


Atsižvelgiant į tai, kad daržo ir sodo dydžiai keičiasi, sukurta trikampė paaukštinta lysvė. Tai asortimento naujovė, suteikianti galimybę fantastišku būdu panaudoti apleistus sodo kampelius. Asortimento išplėtimas šiuo gaminiu neapsiriboja. Papildomai tiekiami 6 nauji paaukštintų lysvių modeliai, įskaitant daržovių lysvę su horizontaliu viršaus rėmu (matmenys 1 m x 1 m), suteikiančiu šiam lysvės modeliui masyvumo, o dėžės kraštui – papildomą apsaugą.


„EKJU UK Ltd“ pardavimo vadovas Jurgis Dzerve pažymi: „Stengiamės kiekvienais metais tobulinti asortimentą atsižvelgdami į galutinį naudotoją. Tai darėme ir šiais metais. Sutelkėme dėmesį į asortimento visapusiškumą ir į pagrindines gaminių kategorijas. Esame universalūs tiekėjai savo klientams, bet ir toliau aktyviai formuojame asortimentą kaip tikri sodo baldų ekspertai, siekdami siūlyti gaminius, kurie būtų itin gerai perkami, kad mūsų klientai galėtų lengvai prekiauti siūlydami tai, ką tiekiame. 2021 m. asortimentas sudarytas iš klasikinio ir šiuolaikiško stiliaus gaminių. Dabar siūloma dar daugiau gaminių, kurie paskatins šeimas leisti laiką kartu.“


Naujasis 2021 m. katalogas

2021 m. EKJU klasikinių modelių asortimentą papildys 26 gaminiai, įskaitant apskritą stalą ir suolus su atkalte, poilsio kėdę ir stalo komplektą „Cesis“. EKJU gaminių apdaila daugiausia bus 3 rūšių: žalsva ir ruda slėgiu apdorota mediena, pilka giluminio medienos impregnavimo būdu apdorota mediena.

2 views
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean

Contact Us

:Address

Street Cecilu 12, Ieriki

Amatas novads, Latvia,

LV - 4139

Phone: +371 64170073 

 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Contact Us

Trade

Support

Copyright © 2020 - All Rights Reserved