Siųsti laišką


Kontaktai

Pagrindinė biuras ir gamykloje:

Cecilių gatvė 12, LV - 4139, Ieriki, Latvia

Telefonas.: +371 64170073

Faksas +371 64170121

E-paštas: ekju@ekju.lv

 


Biuras Rygoje

Vietalvas gatvė 1, Ryga, LV-1009

Telefonas:     +371 67040700

Mob.:     +371 64170073

Faksas: +371 67040705

E-paštas: ekju@ekju.lv



Rekvizitai:

Juridinis adresas: Cecilių gatvė 12, Ieriki

Amatos seniūnija, Latvija, LV - 4139  

Vienotais reģ.Nr: 40003051329

Banka: A/S "Citadeles banka"

Konts: LV45PARX 0000 0019 51017

Buhalterijos telefono nr.:   +371 64170091 




Darbuotojai

  • Janis Splite

    Valdybos narys ir eksporto direktorius

    T: +371 29214978

    splite@ekju.lv

  • Maris Danieks

    Valdybos pirmininkas

    T: +371 25422007

    md@ekju.lv

  • Maris Vanags

    Gamybos direktorius

    T: +371 28368317

    vanags@ekju.lv

  • Laura Galzone

    Rinkodaros ir pardavimų direktorius

    T: +371 26668066

    laura.galzone@ekju.lv

  • Vineta Ozola

    Pardavimų vadovė Europos šalyse

    T: 371 20278809

    vineta@ekju.lv

  • Dace Dedumete

    Biuro vadybininkas

    T: +371 28340960

    dace@ekju.lv

  • Inga Pilupa

    Logistikos specialistas

    T: +371 29253255

    inga@ekju.lv

  • Agnese Vuļa

    Pardavimų specialistė

    T: +371 25669468

    agnese@ekju.lv

  • Pauls Krontals

    Pardavimų vadovas Baltijos šalyse

    T: +371 29403437

    pk@ekju.lv

  • Linda Abramova

    Projekto vadovas

    T: +371 29171236

    linda@ekju.lv